יתרונות המלגזה החשמלית

 
 
מלגזה משמשת להעמסת ותובלת מטענים למרחקים קצרים והיא מבוססת על זרועות פלדה המוכנסות מתחת למטען. אך בעוד בתחילת הדרך נהוג היה לייצר מלגזות עם מנוע דיזל רועש ובזבזני, עם הזמן החלו החברות הגדולות להבין את היתרונות והמשמעות של במנוע חשמלי. כיום מהוות המלגזות האלו חלק בלתי נפרד מסביבת העבודה המודרנית. הן זמינות במגוון יכולות וקיבולות וביכולת העמסה של 1 עד 5 טון.
 
 
 
מלגזה חשמלית
 
 
 
 
 

אלו היתרונות של מלגזה חשמלית בהשוואה לכלים אחרים:

 
 
א. קומפקטיות – מלגזות עם מנוע חשמלי קטנות יותר ולכן הן מתאימות לאולמות תצוגה, מחסנים, נמלי תעופה וים ועוד. הקומפקטיות היא יתרון משמעותי היות והיא מייצרת ביצועים טובים יותר עבור הלקוח והעובדים.
ב. מיחשוב – מנוע חשמלי נשען על מערכת מחשבים מתקדמת. התוצאה היא חיסכון אדיר בהוצאות וניצול אופטימאלי של המפרט הטכני.
ג. מערכת בטיחות – מעסיקים מציבים את הבטיחות בראש סדר העדיפויות ובוחרים מלגזות עם מנוע חשמלי על מנת להעניק לעובדים סביבה אידיאלית. מערכת הבטיחות של המלגזות עולה בקנה אחד עם צרכי התעשייה הקלה והכבדה ועם הדרישות של ענפים נוספים.
 

שמירה על הסביבה

 
מנועים חשמליים. המלגזות מיוצרות על ידי החברות המובילות באוריינטציה של שמירה על איכות הסביבה: ללא עשן, ללא פיח או פליטת מזהמים ואפילו ללא רעש.

בחברת מטריאל הנדלינג בע"מ יכולים לתאם מולכם הצעת מחיר אטרקטיבית על מלגזות חשמליות. צרו קשר עם נציגי החברה ובואו להתרשם מקטלוג דגמים מגוון. נצלו את הרקע והניסיון שלנו והתקדמו למלגזות של העתיד.
 

סוגי מלגזות חשמליות:

 
מלגזות חשמליות מטריאל הנדלינגמלגזות חשמליות מטריאל הנדלינג
מלגזה חשמלית למכירהמלגזה חשמלית למכירה
מלגזה חשמלית להשכרהמלגזה חשמלית להשכרה