ליסינג מלגזות

 
 
יכול להיות שהצורך של העסק שלכם במלגזה גדול מאוד כמו של כל עסק אחר, אך עדיין לא נראה לכם שקניית מלגזה עכשיו הוא הדבר הנכון לעשות. יכול להיות שאתם חוששים מקניית מלגזה שלא מתאימה לצרכים שלכם, יכול להיות שזה התקציב הגבוה שנדרש ועוד. ליסינג מלגזות יכול להיות הפתרון.
 

מהו בדיוק ליסינג מלגזות?

 
  • ליסינג מלגזות הוא למעשה ממש כמו ליסינג לרכב רגיל שיכול להגיע בגרסה של ליסינג תפעולי או ליסינג מימוני. במסגרת מסלול הליסינג אתם יכולים לשלם סכום קבוע בכל חודש ולאחר שנגמרת תקופת הליסינג אתם יכולים להחליט אם לקנות את המלגזה או להשכיר מלגזה חדשה, או כל תפנית אחרת בהתאם למסלול שהוצע לכם מראש.

  • אמנם ליסינג תפעולי בטווח הארוך יותר אינו משתלם כמו קניית מלגזה אך חשוב לזכור שלעתים העסק נתקל במימון המלגזה או שהוא חושש מאוד מקניית מלגזה שאינה מתאימה, וכך אפשר לפתור את הבעיה על ידי השכרתה לתקופה מסוימת בלי התעסקות בטיפולים, ביטוח וכו'.
 

שירות איכותי ומשתלם

 
אם אתם רוצים ליסינג מלגזות איכותי ומשתלם, כזה שדואג לכל הצרכים שלכם ורואה אתכם תמיד בראש סדר העדיפויות בתור לקוחות, אתם מוזמנים לפנות אלינו במטריאלס ליפט עוד היום ותקבלו בדיוק את מה שאתם צריכים! אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי המלגזות שאתם צריכים ואנו נהיה שם כדי להתאים אותה לכם ולהסביר לכם כל מה שנדרש!
 
 

המלגזות של מטריאלס ליפט

 
  • יכולת תמרון מצויינת
  • נוחות הפעלה ושקט
  • יכולת שינוע משאות כבדים לטווחים קצרים
 

למידע נוסף אודות שירות ליסינג מלגזות התקשרו 072-3250311

 
 
 
ליסינג מלגזות