מלגזות אוטומטיות

 
 
בעוד שגוגל עומלת ללא הפסקה על הרכב החדש שלה, שככל הנראה יהפוך את הנהג למיותר, באלפי אתרים ברחבי העולם נעשה כבר שימוש במלגזות אוטומטיות המופעלות ללא מגע יד אדם. מלגזות אוטומטיות או AGV (Automated Guided Vehicle) הן מלגזות שניתן להפעיל באופן כזה שבו הן יבצעו פעולות מדויקות לפי תכנון מוקדם, ללא מעורבות אנושית במהלך פעולתן.

זהו למעשה השלב הבא באבולוציה של המלגזות, ולפי הערכות המומחים נראה כי מדובר כאן רק על עניין של זמן עד שהמלגזות האוטומטיות ישתלטו על שוק המלגזות וישאירו מעט מאוד מקום למלגזות הסטנדרטיות המופעלות על ידי אנשי מקצוע.
 

כיצד פועלות מלגזות אוטומטיות?

 
עד לפני זמן לא רב כל כך, רוב המלגזות האוטומטיות נעו לאורך מסלול שהורכב מרצועות מגנטיות שהונחו על רצפת האתר במסלולים קבועים. כיום מלגזה אוטומטית נעה בדרך כלל לאורך מסלולים המסומנים באמצעות לייזר. השימוש בלייזר מאפשר לשנות את נתיבי הנסיעה בקלות רבה יחסית בהשוואה לרצועות המגנטיות.

בנוסף לכך, ישנן מלגזות הנעות באמצעות מערכות ניווט ראייה, כלומר באמצעות מצלמות וידאו הממוקמות באזורים שונים באתר או במחסן. חלק מהיצרנים שוקדים בימים אלה על פיתוח של מלגזות המצוידות במערכות בינה מלאכותית, המסוגלות לזכור מגוון רחב של מסלולים ופעולות אוטומטיות ולפתור בעיות לא צפויות שעלולות להתעורר לאורך המסלול.
 

יתרונות השימוש במלגזה אוטומטית

 
מלגזה אוטומטית מאפשרת לבעליה לחסוך לא מעט כסף, זמן ואנרגיה שכן הן מייתרות את הצורך בהעסקת איש מקצוע. המלגזות האוטומטיות אינן מתעייפות, לא זקוקות להפסקה או ימי מנוחה ומסוגלות לעבוד גם במהלך הלילה או במהלך ימי החופשה, בחגים ובשבתות. בנוסף לכך, הן מסוגלות לבצע עבודה מדויקת מאוד במשך שעות עבודה רבות ללא תקלות או טעויות אנוש.

אמנם מדובר במלגזות שעלותן גבוהה יותר בהשוואה למלגזות הסטנדרטיות, אך אין ספק שבטווח הארוך החיסכון הניכר במשכורות והתפוקה הגבוהה מכסים את עלויות הרכישה. לכן אין זה פלא שהמלגזות האוטומטיות מחליפות באופן הדרגתי את המלגזות הסטנדרטיות באתרים רבים בארץ, כמו גם במדינות אחרות ברחבי העולם.
 

מלגזות אוטומטיות רוכשים מהמקצוענים בתחום

 
אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים על מלגזות אוטומטיות ואם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר לפני רכישה של מלגזות מסוג זה, באפשרותכם ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת "מטריאל הנדלינג בע"מ".

חברת "מטריאל הנדלינג בע"מ" הוקמה בשנת 1989 וכיום היא החברה המובילה בתחומה. בין היתר עוסקת החברה ביבוא ובשיווק מלגזות וציוד מחסן, במתן שירותי תיקון מלגזות, אספקת מלגזות יד שנייה, השכרת מלגזות לתקופות ארוכות או קצרות ועוד.

אנשי המקצוע של החברה זמינים עבורכם בטלפון 072-3250311 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צרו קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.