מלגזות דוסאן – מה הופך אותן לכל כך מוצלחות?

 
 
 
מלגזות הן האמצעי היעיל ביותר לצרכי העברת חומרים וסחורות בתוך מבנים סגורים או פתוחים, בכל סוג של תעשייה. כושר הרמה מדהים, אפס תקלות וצרכי תחזוקה נמוכים הופכים את הכלי הזה להכרחי עבור כל מפעל או בית עסק תעשייתי. מלגזות דוסאן לוקחות את כל הנאמר לעיל ומעלות את הרף הגבוה אפילו עוד יותר, מה שמבטיח איכות חסרת פשרות ותמורה מלאה להשקעה הכספית שלכם.
 
 
 
מלגזות דוסאן
 
 
 
 

מלגזות דוסאן - חשמל או דיזל

 
המלגזות של דוסאן ידועות בכל העולם והביקוש אליהן נמצא כל הזמן במגמת עלייה. חלק מהסיבות לכך כרוכות ביכולת של החברה היצרנית הזו לספק לכל דורש את הכלי המתאים לו כאשר החלוקה הראשית היא לפי סוג המנוע, שיכול לפעול על חשמל או על דיזל. מלגזות דוסאן החשמליות ידועות במנגנון הפעולה השקט שלהן, אפס תקלות ויכולת פעולה ארוכת טווח באופן יחסי למתחרות.

המלגזות החשמליות מתאימות לעבודה הן במתחמים סגורים והן בפתוחים שכן אין להן צינור פליטה, אלא הן פועלות על חשמל בלבד ומסוגלות להרים עד כ-5 טון, בדגמים החזקים יותר. מלגזות הדיזל של דוסאן הינן "חיות רעות" אפילו עוד יותר ומסוגלות להרים משקלים אדירים (עד 9 טון) ולעבוד לאורך שעות רבות (לעומת מלגזות החשמל אשר זקוקות לטעינה). בין אם תבחרו במלגזות החשמל ובין אם בדיזל, תהיו בטוחים שמותגי דוסאן יותאמו עבורכם באופן אישי ויספקו לכם עוצמה וכושר נשיאה עצומים.
 

תכנון ארגונומי מושלם

 
תחום המלגזות ידע לא מעט אירועים טראגיים, תאונות וחבלות לאורך השנים. הדבר אינו מפתיע כאשר לוקחים בחשבון את העובדה כי מדובר בכלי עבודה שמרים משקלים גדולים מאוד ומתמרן במרחבים צרים. חברת דוסאן לקחה את העניין לתשומת לבה וחשבה על כל פרט למען בטיחות העובד בתכנון המלגזות החדשות שלה. מלגזות דוסאן מתוכננות עד לרמת הבורג כך שהעבודה עמן תהיה כמה שיותר נוחה ויעילה עבור המתפעל ותמזער למינימום האפשרי את הסיכוי לתאונה חמורה. כך למשל, ניתן למצוא במלגזות אלו כיסאות אורטופדיים לנוחות מקסימלית של הנהג, חלון גדול יותר ומספר רב יותר של זוויות המאפשרות מבט למרחב, קדימה ואחורה גם יחד.
 

טכנולוגיה מתקדמת

 
המלגזות של העידן המודרני אינן "יודעות" אך ורק להרים, להוריד ולשנע סחורות ממקום למקום. הטכנולוגיה העכשווית הופכת אותן לחכמות, יעילות ובטוחות יותר, דבר אשר תורם משמעותית גם להפחתת עלויות התחזוקה שלהן. ניתן להצביע ראשית כל על טכנולוגיית הבלמים שלאחרונה גם מיושמת במלגזות החשמל של דוסאן, זוהי טכנולוגיית הבלמים טבולי השמן. בלמים אלו נשחקים בקצב אטי ביותר, גם כאשר מלגזה עוברת בלימות מהירות יחסית לאורך זמן.

בנוסף, מלגזות דוסאן כוללות חיישנים רבים, חלקם קשורים לפעולת הכלי וחלקם לתנועה סביבתית. חיישני רוורס וחיישני צד תורמים למניעת תאונות ופציעות ומזרזים את העבודה. החיישניים הפנימיים עוזרים לשמור על המלגזות ומספקים למפעיל מידע חיוני כגון מהירות נסיעה, משקל בפועל על הכפות, כוח מומנט, מד טמפרטורה למניעת התחממות יתר, מצב סוללה (במלגזות חשמליות), התראה לביצוע טיפולים ועוד.

מטריאלס ליפט בע"מ, היבואנית הבלעדית והרשמית של מלגזות דוסאן בישראל, תשמח ללוות אתכם בבחירת המלגזה המתאימה לכם. מלגזות חשמליות ודיזל למכירה, מלגזות להשכרה, ציוד למלגזות ועוד. את כל מגוון השירותים הללו תוכלו למצוא אצלנו בפריסה ארצית! צרו עמנו קשר בטלפון 072-3250311 ונשמח לעמוד לשירותכם!