מלגזות חשמליות משקל נגדי

 
 
סדרת מלגזות חשמליות עם כושר תמרון מעולה ויעילות אנרגטית גבוהה במיוחד. חברת מטריאל הנדלינג בע"מ הינה חברה מובילה בתחום המלגזות, המספקת מגוון רחב של דגמים רגילים וחשמליים לעסקים בכל הארץ. מלגזות חשמליות מבית מטריאל הנדלינג בע"מ מיובאות באופן בלעדי מהחברה העולמית המצטיינת DOOSAN DAEWOO, ובכך באה לידי ביטוי הייחודיות שלה בשוק.

לבחירתכם מלגזות חשמליות משקל נגדי למכירה בכל כושר נשיאה:


 
 
מלגזה 3 גלגלים
 
מלגזה חשמלית 1 טון - 3 גלגלים
 
מלגזה חשמלית 2 טון
 
מלגזה חשמלית 2 טון - 4 גלגלים
 
 
 
מלגזה חשמלית 4 גלגלים
 
מלגזה חשמלית 1 טון - 4 גלגלים
 
מלגזה 4 טון
 
מלגזה חשמלית 4 טון - 4 גלגלים
 
 
 
 
 

מלגזה חשמלית - נוחות ותפוקת עבודה גבוהה

 
המלגזות החשמליות שלנו עומדות בחזית הטכנולוגית של כלי השינוע ומספקות נוחות רבה לצד ביצועים גבוהים לתפוקת עבודה מקסימלית. המלגזה החשמלית, בניגוד לסוגי מלגזות אחרות אינה מבוססת על מנוע ומערכת פליטה אלא באמצעות מנוע חשמלי מה שמאפשר לנו ליהנות מסביבת עבודה שקטה לצד חסכון בצריכת דלק ושמירה על איכות הסביבה. כמו כן, המבנה של המלגזה מאפשרת למפעיל לתמרן באמצעותה בנקל גם במקומות צרים וצפופים. קיימים מגוון סוגים של מלגזות חשמליות המאפשרות הרמת משא במשקלים שונים וכן הרמה לגבהים שונים.
 
חברת מטריאל הנדלינג בע"מ מאפשרת ללקוחותיה לרכוש מלגזות חשמליות יד ראשונה, היישר מהיבואן בחו"ל, או לחלופין לרכוש מלגזות חשמליות יד שנייה במחירים נוחים יותר. כמו כן, החברה מציעה שירותי תחזוקה שוטפים לרכבי עבודה אלו. כך הינכם יכולים להיות בטוחים כי אם אתם רוכשים מלגזות ממטריאל הנדלינג, אתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר לכספכם.

 
לייעוץ והתאמת מלגזה חשמלית לעסק שלך צור קשר כעת עם מומחי מטריאל הנדלינג -


072-3250311