מלגזות להשכרה מסוגים שונים

 
מלגזות הן כלי עבודה מאד נחוצים במקומות רבים לצרכים משתנים כאלה ואחרים. זהו כלי עבודה אשר מסוגל להרים משאות או משטחים כבדים ולהעביר אותם למרחקים קצרים. לא כל בית עסק מעוניין וצריך לרכוש מלגזה באופן קבוע, וישנם עסקים רבים אשר זקוקים להן באופן נקודתי. למצבים אלה ניתן למצוא שירותי השכרת מלגזות.

חשוב לציין שחברת 'מטריאל הנדלינג' מעניקה שירותי השכרה של מלגזות גם לטווח הארוך וגם לטווח הקצר.

לבירור לגבי מחירים לטווחי השכרה קצרים וארוכים התקשרו: 072-3250311

מלגזות להשכרה מסוגים שונים

לנוחיותכם ולקבלת טווח בחירה רחב, אצלנו המלגזות להשכרה מגיעות במבחר דגמים לנוחות השוכר. ניתן לשכור מלגזות מסיביות וחזקות, המיועדות לעבוד במרחבי עבודה קטנים וצרים, בעלות כוח רב, המצטיינות גם בכושר תמרון מעולה, המאפשר שינוע מכל סוג שהוא. מלגזות היגש אלה יכולות להרים מטענים עד 2.5 טון בהרמה בודדת. בנוסף לכוח הסחיבה וההרמה שלהם, הן מאופיינות גם בנוחות הפעלה לנהג המלגזה. דבר זה בא לידי ביטוי בתא נהיגה נוח להפעלה, ולישיבה ממושכת ובעל שדה ראייה גדול במיוחד. יתרון נוסף שלהן הינו פעולתן שקטה, שאיננה מזיקה במשך זמן עבודה ממושך.

מלגזות חשמליות להשכרה

בנוסף לדגמים הרגילים, הפועלים על דיזל, ניתן כיום להשכיר מלגזות חשמליות המיועדות לאותה המטרה בדיוק – העמסת מטענים והעברתם ממקום למקום או העמסתם על גבי משטחי משאיות או מדפי אחסנה במחסנים וכיוצא באלה. מלגזות חשמליות עובדות עם מנוע חשמלי נטען, שניתן להפעילו בשקט מירבי, הוא בעל כוח רב וכושר העמסה כמו של דיזל, וניתן לעבוד איתו שעות רבות על המצבר.
 

מלגזות להשכרה של מטריאל הנדלינג

  • יכולת תמרון מצויינת
  • נוחות הפעלה ושקט
  • יכולת שינוע משאות כבדים לטווחים קצרים

למידע נוסף אודות סוגי מלגזות להשכרה התקשרו 072-3250311

 
מלגזות להשכרה