מלגזות למחסנים

 
חשבו על המלגזה בתור מערכת השרירים של המחסן שלכם. המלגזה מאפשרת הרמת מטענים כבדים ופריקה היכן שנחוץ. בכדי להבטיח ניצול מלא של הכלי הנהדר הזה - בזכותו הופך השינוע קל ופשוט - יש לבחור את המלגזה שמתאימה לנו ולא פחות חשוב, את השירות המתלווה לכך.
 
 

קיימים בשוק שני סוגים של מלגזות:

 
  • מלגזות מנוע שריפה פנימי - כמו ברכבים: גפ"מ (גז פחמימני מעובה), דיזל או בנזין. לכל מנוע שריפה פנימי יתרונות וחסרונות תפעוליים ותחזוקתיים. מנוע דיזל הוא החסכוני ביותר ביחס לבנזין, הגפ"מ נקי יותר, אך בגז אסור להשתמש במתחמים סגורים. מנגנון ההנעה אינו משפיע על אופן ועוצמת ההרמה של המלגזה, אך מלגזה המונעת במנוע שריפה פנימי מתאימה יותר כשנדרשת עבודה אינטנסיבית והיא יכולה להגיע לכושר הרמה של עד 24 טון.
  • מלגזות חשמליות - מלגזות מסוג זה מופעלות בחשמל. המלגזות החשמליות מחליפות את המלגזות בעלות מנוע השריפה הפנימי, כיוון שהן שקטות ואינן פולטות גזים מזיקים. חסרונן טמון בחולשתן (1-3.5 טון הרמה), כך שאם אינכם נדרשים לפעולות פריקה וטעינה מסיביות בהחלט אפשר לשקול לרכוש אחת מאלה.
 

איך מתבצעת העבודה עם מלגזה במחסן:

 
המלגזן עובד לרוב בסביבת אחסון או בשטחים לוגיסטיים בהם בני אדם אינם מסתובבים סתם כך. בשל עוצמת הכלי, חשוב שהמלגזן יקפיד על הוראות השימוש וינקוט משנה זהירות. סיבובים חדים מדי, חוסר איזון של המשקל על גבי המלגזה וגורמים אחרים שעשויים לגרום להפלתה או הטייתה של המלגזה, עלולים להסתיים בפציעה קשה ואפילו במוות, שלא נדע. על כן, על המלגזן לשמור על בטיחות ולהקפיד שלא לחרוג מכללי הבטיחות עליהם הוא נבחן במסגרת מבחן ההסמכה שקדם לקבלת רישיונו.
 

התאמה מלאה לצרכים שלכם

 

ישנם מספר פרמטרים שיש לתת עליהם את הדעת בבואכם לבחור מלגזה;

 
 
הרמה - כושר העמסה ופריקה וכן גובה ההרמה.

כושר תמרון - או במילים אחרות: רדיוס סיבוב. מלגזות עם שלושה גלגלים מצטיינות בקלות וגמישות התפעול ואילו מלגזות עם ארבעה גלגלים יציבות יותר.
 
 
 
מלגזות למחסנים
 
 
 
 
אחיזה - מלגזות מסוימות מסוגלות לבצע - מלבד הרמה אנכית - מגוון פעולות המאפשרות התאמה טובה יותר לתנאי השטח: שיפוע הזרועות לזווית אופטימלית מאפשר לעבוד במשטחים משופעים ואפשרות לשלוט גם בתנועה האופקית של הזרועות ומרחקן. הדבר מהווה יתרון בהעמסה ופריקה בסביבה עם מגבלות תנועה. כמו כן, ניתן להוסיף אביזרי אחיזה שונים המותאמים לצרכים ייחודיים דוגמת הרמת חביות ומיכלים שונים.

חברת מטריאל הנדלינג בע"מ מספקת פתרונות מקיפים במקום ושירות במוסך אמין.
התקשרו עוד היום אלינו למספר 072-3250311.