מלגזות לקונטיינרים

 

מהם קונטיינרים? ומתי נזדקק למלגזה לשם שינועם ונשיאתם?

 
 
 
אם אתם לא יודעים בדיוק במה מדובר, נפתח ונסביר לכם כי קונטיינרים הם למעשה מכולות משא – בדרך כלל כאלה שקשורות לעבודת נמל ושמגיעות על גבי אוניות משא כשהן עמוסות לעייפה ברכוש, ציוד וחומרים מסוגים שונים. המשקל של כל קונטיינר כזה הוא גבוה מאוד בפני עצמו בשל שלד הפלדה שלו, וכאשר הוא עמוס בציוד רב המשקל הזה גדל פי כמה וכמה, והוא יכול להגיע עד לכמות דו ספרתית של טונות. משום כך, כאשר עליכם לשנע את הקונטיינרים ממקום למקום, במפעל או בעבודת הנמל והפריקה עצמה, יש צורך בפתרון הרמה ושינוע מתאים – מלגזות.
 
 
 

בחירת מלגזה מתאימה עבור קונטיינרים

 
 
 
  • לא כל מלגזה תתאים – מרבית המלגזות הקיימות בשוק כיום הן מלגזות חשמליות, ומרבית הדגמים לא מתאימים להרמה ולשינוע יעילים של משקלי קונטיינרים. כלומר, יתכן כי מלגזה חשמלית היא איכותית ביותר, אך היא מתאימה להרמה של לא יותר מ-7-8 טונות, ולכן היא לא תתאים לעבודה שנחוצה לכם – ואתם צריכים מלגזה שתספק לכם את המענה המתאים והנחוץ לכם.

  • אז מה נחוץ לכם? המלגזות שתתאמנה לצרכים שלכם תהיינה בדרך כלל מלגזות אשר מונעות בדיזל, וכושר ההרמה שלהן יהיה כאמור כושר הרמה גבוה במיוחד. כיום, קיימת בשוק גם אפשרות של מלגזת ענק – מלגזה גדולה במיוחד וחזקה במיוחד שמתאימה לשינוע יעיל של יותר מ-15 טון, ובדרך כלל כאשר מדובר בקונטיינרים גדולים ועמוסים – זה היקף המשקלים הרלוונטי. עם זאת, כמובן שההתאמה הטכנית היא לא כל מה שחשוב בבחירה של מלגזה, ועליכם גם לוודא שמדובר במוצר איכותי בפני עצמו, מיצרן אמין ושיש לכם עבורו שירות מקצועי.
 
 

אנו במטריאל נייעץ ונספק לכם מלגזה איכותית המתאימה לנשיאת קונטיינרים

 
בכדי להתאים מלגזות בצורה הנכונה ביותר לצרכים שלכם, אתם זקוקים לשירות מקצועי בתחום – שירות שיודע להציע לכם מגוון רחב של מוצרים ויודע להתאים לכם בדיוק את מה שנחוץ לכם. כאשר מדובר בצרכים ייחודיים, כמו לדוגמה שינוע של קונטיינרים, הדבר חשוב פי כמה וכמה. חברת מטריאל הנדלינג בעלת ניסיון רב בתחום המלגזות בכלל ומלגזות כבדות בפרט, אשר מסוגלות לשאת עשרות טונות. המלגזות שלנו הנן מהמתקדמות ביותר ועם הפנייה אלינו אנו נבחן את הצרכים של העסק שלך ונייעץ לך בבחירת המלגזה המתאימה ביותר אשר תשרת את העסק לאורך שנים.


 
מלגזות לקונטיינרים