מלגזות מניטו יד שניה - מלגזות השדה הטובות בעולם

 
 
 
כאשר מדברים על מלגזות שדה, המילה מניטו עולה באופן טבעי, חלק בלתי נפרד מהשפה המקצועית של התחום. ואכן, מלגזות מניטו קובעות את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם מלגזות השדה ומעלות את הרף מדי שנה. להלן כל המידע אודות אחת מהמלגזות היותר מוצלחות שתמצאו.
 

היתרונות של מלגזות manitou

 
 
 
מלגזות מניטו ודגמים נוספים
 
 
 
 
מלגזות נועדו לשמש ככלי עזר רב עוצמה להעברת מטענים כבדי משקל ממקום למקום. הן מהוות חלק בלתי נפרד מכל תעשייה ומציגות יכולות נשיאה אדירות (של טונות), שליטה מקסימלית במרחב ועבירות יוצאת דופן, במקומות פתוחים וצרים גם יחד.

במה מתבטאים היתרונות של מלגזות השדה בתעשייה? ובכן, בעוד המלגזות הסטנדרטיות נועדו לנוע על גבי משטחים קשיחים בלבד (בטון, אספלט וכו') מלגזות השדה מסוגלות לנוע גם על פני שטח קשים יותר כגון שדות ודרכי עפר. מלגזות אלו משמשות בעיקר לצרכי חקלאות ומחסנים פתוחים, כאשר הן מאפשרות להגיע לעומקי השטח, לבצע את האיסוף וההרמה ולהעביר משקלים עצומים להעמסה ולהמשך טיפול. מלגזות מניטו, כפי שתראו מיד, עושות זאת על הצד הטוב ביותר.
 

מניטו – מלגזות השדה הטובות בעולם

 
מלגזות מניטו נחשבות למלגזות השדה הטובות בעולם, ולא בכדי. הן מציגות יכולת עבירות משופרות גם בתנאי השטח הקשים ביותר, ללא פגיעה בגובה ההרמה המקסימלי או הפחתה במשקל והעומס המותרים. מלגזות אלו בטיחותיות ביותר, כאשר הנהג פועל בתוך תא מאובטח ומאובזר להפליא עם מערכת בקרה מצוידת חיישנים ונוחות מקסימלית לישיבה ותפעול.

בחלק מהדגמים ישנה גישה נוחה לתא הנהג משני הצדדים מבלי לטפס ולו על מדרגה אחת! בנוסף, בלמים טבולי שמן, נעילת בלמים אוטומטית בזמן דימום מנוע, גישה נוחה למנוע לצרכי תחזוקה והעברת כוח הידראולית (ממסרות הידרוסטטיות) הינם פרמטרים המאפיינים את רוב מלגזות מניטו החדשות ולכן הופכים אותן לכה שימושיות, חוסכות זמן ויעילות.

מלגזות שדה אלו הינן "חיות עבודה" לכל עניין ודבר – נותנות תפוקה אדירה במינימום השקעה בתחזוקה. על כל זאת ועוד, הדגמים ה"חזקים" יותר של מניטו, כגון סדרת ה- MC-40/50/60/70, מציגים כושר הרמה של עד 7 טון לגובה של עד 7 מטר, עם מנוע של 100 כ"ס, קלאץ' כפול וקבינות מפוארות ומפנקות.
 

מלגזות מניטו יד 2 בייבוא של מטריאלס ליפט

 
חברת מטריאלס ליפט מתמחה ביבוא ושיווק של מלגזות תוצרת המותגים המובילים בעולם. מלגזות מניטו נחשבות לגולת הכותרת של מלגזות השדה שאנו מציעים ללקוחותינו ונשמח להציגן בפניכם באופן אישי. צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 072-3250311 לקביעת פגישת ייעוץ בלתי מחייבת. מבטיחים לכם שלא תצטערו!