מלגזות שדה יד שניה

 
 
עובדים בשטח? מגדלים תוצרת חקלאית? אנו במטריאלס ליפט בע"מ נספק לכם את המלגזה המותאמת לצרכיכם בצורה הטובה ביותר! מלגזות שדה יד 2 הן הפתרון המושלם בשבילכם בזכות עבירות גבוהה, עמידות מצוינת ויכולת הרמה שלא ראיתם כמוה. המלגזות שלנו הן באיכות הגבוהה ביותר ומתוצרת שמבטיחה שלאחר רכישה של מלגזות ייחודיות המתאימות לעבודת שדה תישארו מרוצים ומסופקים מעבודתה לאורך זמן רב. גם אם בחרתם להשכיר את אחת ממלגזות השדה הנהדרות שלנו, אנו מבטיחים שביעות רצון מלאה, מבלי להשמיט את הפרטים הקטנים.
 

במה שונות מלגזות שדה ממלגזות רגילות?

 
מלגזות שדה, כשמן כן הן, מתאימות לעבודה בשדה, בשטחים שאינם סלולים. מלגזות רגילות מיועדות לנסיעה על משטחים סלולים והמבנה שלהן מתאים לעבודה במרחבים לוגיסטיים סגורים או סגורים למחצה. מלגזות המיועדות לעבודה בשדה לעומת זאת, מצוידות בגלגלים מתאימים ובמיגון נוסף המתאים את אופי פעולתן לעבודה בשטח. הגלגלים העבים בעלי החריצים המרובים מאפשרים למלגזה לעבור שטחי אדמה רכים מבלי להיתקע בהם, גם כאשר המלגזה מועמסת. בנוסף, מבנה המלגזה מתאים לעבודה בתנאי חוץ כמו גשם או אבק ומונעים חדירה של רטיבות למנוע או הצטברות של אבק בחלקיו המכניים הפנימיים של הכלי.
 
מלגזות שדה
 

שינוע והרמה חקלאיים

 
כל חקלאי יודע שאת התוצרת שלו צריך גם לשנע ולהרים, ואי אפשר לעשות זאת בכוח הידיים וגם לא בעזרתן של חיות השדה החזקות שנעשה בהן שימוש לפני המהפכה התעשייתית. לא לכל עבודה צריך טרקטור, לפעמים מלגזות שדה פשוט מספיקות. מלגזות המיועדות לעבודות שדה מסוגלות לבצע שינוע והרמה של מיכלי תוצרת, באלות חציר וחבילות כבדות ממקום למקום, תוך כדי מעבר בשטחים בוציים, או שטחי אדמה שאינם מיושרים.
 

עבודות תיקונים ושיפוצים בשטח עם מלגזת שדה יד 2

 
גם במקרים שבהם צריך לשנע צינורות כבדים, כלי עבודה מיוחדים או כל כלי או חומר הדרושים לצורך עבודות תיקונים ושיפוצים בשטח, מלגזות שדה יכולות להיות פתרון מצוין עבורכם. מדובר במלגזות בעלות יכולת הרמה גבוהה במיוחד, ועמידות לתנאי שטח כבדים. מלגזות אלו הן החבר הטוב ביותר של עובד השדה ונותנות לו את הכוח והעמידות שגוף האדם או כלים אחרים אינם יכולים לספק.

אם אתם זקוקים לתיקון או שיפוץ של מלגזת השדה שלכם, אנו נגיע עד אליכם, לשטח בו אתם נמצאים. מומחי השירות והתיקונים שלנו נתקלו בכל סוגי הבעיות האפשריות ומבטיחים לכם שביעות רצון מלאה מאיכות גבוהה של עבודה שטרם נראתה כמוה.
 

צלצלו כבר עכשיו והמלגזה בדרך אליכם!

 
אנו מבצעים השכרה ומכירה של מלגזות שדה ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדות. אנו מייבאים בצורה בלעדית מלגזות מהחברות המובילות Daewoo ו-Doosan ומתמחים בלעדית בתיקון, שיפוץ, השכרה ומכירה של מלגזות יד שניה מכל הסוגים.

אל תהססו, צלצלו אלינו כבר עכשיו והמלגזה המתאימה לכם כבר בדרך אליכם! אתם מוזמנים למלא פרטים בטופס צור הקשר שבאתר ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.