מלגזת מכולות

 

לא כל מלגזה יכולה לשאת משקל של מכולה

 
 
 
מלגזות משמשות כיום במגוון של תחומי תעשייה, לצורך שינוע והרמה של מטענים בגדלים שונים למרחקים קצרים. מרבית המלגזות משמשות להרמה של משקלים בין 1-5 טון. אולם, מה עושים כאשר יש צורך להרים מכולה שמשקלה 20 טון? במצב זה נכנסת לפעולה מלגזת מכולות, אשר ניחנת בכושר העמסה גבוה במיוחד, למעשה פי 4 ויותר ממלגזה רגילה. הרמה של מכולות נדרשת בענפים תעשייתיים רבים, החל מנמלים ימיים ועד למפעלים. במקומות אלו הדרישה למלגזות עם כושר העמסה גבוה היא כמובן גבוהה ביותר.
 
 
 

מהם המאפיינים המייחדים את מלגזת המכולות?

 
 
 
מלגזת מכולות היא בעלת מאפיינים ייחודיים שמאפשרים לה לשאת משקלים גבוהים במיוחד באופן בטוח ויעיל:

משקל הרמה – זהו כמובן המאפיין המרכזי של מלגזות מסוג זה. מלגזות מכולות יכולות להרים משקלים שונים, ולרוב מגיעות באופציות של מלגזת 16 טון ומלגזת 20 טון . חשוב לבחור את סוג המלגזה לפי משקל המכולות אותו יש להרים.

מערכות הרמה מתקדמות – מלגזה שמסוגלת להרים מכולות מוכרחה להכיל מערכות מתקדמות שתאפשרנה את ההרמה של מטען כה גדול וכבד. לרוב במלגזות מסוג זה ישנה מערכת הידראולית, אשר נותנת יכולת להרים את המטען באופן יעיל מאוד ושקט. צורת פעולה זו נותנת יעילות אנרגטית גבוהה.

סוג ההנעה – בעולם המלגזות קיימים שלושה סוגים של הנעה: הנעה חשמלית, הנעה בגפ"מ (גז פחמימני מעובה) והנעה בדיזל. במלגזות מכולות, ההנעה היא בדיזל, כיוון שרק סוג זה של הנעה מאפשר להעניק למלגזה מספיק כוח להרמת משקלים כה גדולים.

מערכת בטיחות – הרמה של מכולות דורשת היערכות בטיחותית רצינית. מלגזות שמיועדות להרמת מכולות מכילות מערכות בטיחות מתוחכמות, אשר לא מאפשרות למכולה ליפול בשום מצב אפשרי. בנוסף, המלגזה מעוצבת כך שמרכז הכובד של המלגזה יחד עם המכולה יהיה נמוך מספיק על מנת לא לאפשר את נפילת המכולה.

יכולת תמרון – הרמה של מכולה דורשת תמרון מעולה ודיוק רב. למלגזות מכולות יש מערכת מיוחדת שמאפשרת תמרון נוח במיוחד, עם שדה ראייה רחב עבור הנהג שמאפשר לו לבצע את ההרמה בצורה אופטימלית ובטיחותית. בנוסף, מערכת ההנעה של המלגזה מאפשרת הנעה לכיוונים שונים בצורה קלה שמקלה על מלאכת ההרמה.

גלגלים עמידים – מלגזות מכולות מכילות גלגלים שונים מאלו של מלגזות פשוטות. גלגלי המלגזה הם גדולים במיוחד ומכילים חריצים מיוחדים אשר מקנים למלגזה יציבות מרבית. גודל הגלגלים מאפשר להם לעמוד בעומסים כבדים במיוחד.

מחפשים מלגזה גדולה להרמת מכולות ומטען כבד? היכנסו לקטלוג
 
 
מלגזות חדשות
 

מטריאל הנדלינג – מספר 1 במלגזות

 
חברת מטריאל הנדלינג מספקת מלגזות באיכות הגבוהה ביותר, שמיוצרות על ידי היצרנים הטובים ביותר בשוק. אם ברצונכם לרכוש או לשכור מלגזת מכולות איכותית, פנו למטריאל הנדלינג. אנשי המקצוע שלנו יספקו לכם שירות ברמה גבוהה עם יחס אישי, ויאפשרו לכם לקבל את המלגזה המתאימה ביותר לצרכיכם.