סוגי מלגזות

 
 
 
בין אם הנכם מנהלים מחסן, חנות בגדים או מפעל, ככל הנראה שתצטרכו להשתמש במלגזות בכדי לשמור על תפוקה גבוהה ולבצע משימות אשר דורשות כוח אדם רב. מלגזות משמשות אותנו להניע מטענים ממקום למקום, וישנם כמה סוגים של מלגזות אשר לכל אחד מהם יתרונות אחרים, שכדאי להכיר במידה ואנו מעוניינים ברכישת מלגזות לעסקנו.
 
 
 

אז אילו סוגי מלגזות קיימים?

 
 
 
מלגזות חשמליות: מלגזה חשמלית הינה מלגזה הפועלת על ידי חיבור למקור מתח, אשר יכול להיות או חשמל ישיר או סוללה. לרוב, נעשה שימוש בסוללה לשם הפעלת המלגזה היות והדבר נוח ביותר ומאפשר תנועה חופשית של המלגזה ברחבי שטח העסק, ללא צורך בחיבור לשקע אשר עלול להיות מסורבל ולהגביל הן את פעולת המלגזה והן את שאר הפעולות המתרחשות בסביבתה. החיסרון של שימוש בסוג מלגזה זה הינו שלא ניתן להשתמש בה במידה והסוללה נגמרה, אלא אם כן נחליף את הסוללה או נמתין עד להטענתה. מצד שני, מלגזות חשמליות הינן אקולוגיות ביותר, ומתאימות לעבודה בחלל סגור.

מלגזות דיזל: מלגזות דיזל הינן מלגזות המשתמשות באפקט הבעירה של הדיזל בכדי לפעול, והן אינן דורשות הטענה מוקדמת או חיבור מתמיד למקור חשמלי. לשימוש במלגזות אלו יתרונות רבים, והוא נחשב לחסכוני יותר מהשימוש במלגזות חשמל היות והדיזל הנדרש לביצוע פעולה מסוימת יהיה משמעותית זול יותר מהחשמל שהיה דרוש לשם הטענת סוללת המלגזה לשם ביצוע אותה פעולה. כמו כן, מלגזות דיזל הינן נוחות לשימוש, אינן מוגבלות בתנועתן וניתן להפעילן בהתראה של רגע, כל עוד יש מספיק דלק. מצד שני, מלגזות אלו גורמות לבעירת דלקים, ולכן חשוב לבחור במלגזה איכותית המצמצמת את זיהום האוויר בצורה משמעותית.

מלגזות סולר: מלגזות סולר דומות ביותר בפעולתן למלגזות דיזל, אולם בהן נעשה שימוש בסולר כחומר בעירה. חשוב לציין כי גם מלגזות אלו חוסכות לנו בהוצאות, אולם הן אינן יעילות כגון מלגזות סולר והחיסכון אינו משמעותי בצורה ניכרת, כך שהוא אינו שווה ברוב המקרים את זיהום האוויר שמלגזות אלה מייצרות, וכדאי לשקול להשתמש במלגזות דיזל או מלגזות חשמליות במקום. כמובן שגם בסוג מלגזות אלו נוכל למצוא מלגזות איכותיות ביותר, אשר השימוש בהן יפיק זיהום אוויר מינימאלי וכן יחסוך לנו בעלויות עבור חשמל, אך יש לזכור כי רכישת סולר אינה זולה בפני עצמה, ויש לשקול את היקף העבודה בטרם רכישת מלגזה מסוג זה.
 
 
מלגזות חדשות
 

א.א. מטריאל הנדלינג בע"מ הינה חברה המתמחה במלגזות מכל הסוגים

 
כאשר אנו מחפשים מלגזה איכותית אשר תענה על צרכינו ותסייע לנו בייעול העסק, כדאי שניעזר במומחים. א.א. מטריאל הנדלינג בע"מ הינה חברה בעלת ניסיון רב בשיווק מלגזות על סוגיהם השונים, המשווקת מלגזות של החברות המובילות בתחום כגון דוסאן, מניטו ודייהו. נציגי החברה ישמחו לסייע לכם בבחירת המלגזה המתאימה עבורכם, כך שתוכלו ליהנות במהירות האפשרית מיתרונות השימוש במלגזות.