עגלות משטחים

 
 
את עגלות המשטחים ניתן לראות במגוון רחב של עסקים ומפעלים כאשר השימוש בהם כל כך פשוט וכל כך גאוני. מדובר בעגלות בגודל משתנה שיכולות לשאת משקלים שונים ולהרים אותם לגובה, כאשר כל אחד יכול להפעיל אותם ללא השקעת מאמץ פיזי רב.
 
עגלות משטחים
 

מהן עגלות משטחים?

 
 
עגלות משטחים מיועדות למשא ולהרמה. עגלות אלו קומפקטיות מאוד, הגודל שלהם בדרך כלל לא עולה על 2 מטרים לכל היותר כאשר רוב הדגמים קטנים יותר. עגלת המשטחים יכולה להיות גם ידנית וגם חשמלית, יש כאלו שפועלות גם על סולר, כאשר העגלות משומשות בכל קצוות התעשייה. אפשר לראות את העגלות בשימושים שונים אפילו בסופר מרקטים ובחנויות קטנות ולא רק במפעלים גדולים
 

סוגי עגלות משטחים

 
עגלות המשטחים מתחלקות לרוב לשני סוגים כאשר יש את העגלה החשמלית ויש את העגלה הידנית. עגלה שמונעת על סולר לרוב תהיה עגלה גדולה יותר שנמצאת בשימושים חיצוניים, כמו למשל באתרי פינוי פסולת או אתרי בנייה, וכך למעשה כרגע אפשר להוציא אותה מהמשוואה. היא גדולה יותר, יקרה יותר ולמעשה גם יעילה פחות בגלל ניצול האנרגיה והזיהום.
 

עגלת המשטחים הידנית

 
שימושית בעיקר לחברות הפצה, סופר מרקטים, חנויות קטנות וכולה. עגלה זו פועלת על ידי מנגנון הידראולי כאשר ע ידי לחיצה יחסית קלה, מופעלת בוכנה שמרימה את המשטח של העגלה למעלה. כך למעשה אפשר להכניס את הרגליים של העגלה מתחת למשטחים, ומכאן גם שמה, ולהרים אותם מעל הרצפה ולהסיע אותם ליעד.

לעמוד עגלת משטחים ידנית בקטלוג>>
 
 

עגלת משטחים חשמלית

 
פועלות בדיוק על אותו העיקרון רק שאין צורך להפעיל כוח בכלל לעתים גם לא לדחוף אותן, הן בטוחות, קלות לתפעול ונוחות לשימוש. עגלות אלו פועלות באופן חשמלי וחסכוני מאוד באנרגיה, כשיתרון גדול הוא היכולת שלהן לפעול במקום מקורה בלי חשש לזיהום אוויר. נעשה בן שימוש רב במגזר התעשייתי, הן מתאימות לעבודה במעברים צרים ומרימות משקלים כבדים יותר.

לעמוד עגלת משטחים חשמלית בקטלוג>>
 
מעוניינים לרכוש עגלות משטחים?
צרו קשר עם כעת עם מטריאלס ליפט בע"מ ונשמח לעמוד לשירותכם!