עגלת משטחים חשמלית

 
עגלת משטחים חשמלית מפעיל הולך מאופיינת בטכנולוגיה מתקדמת עם יכולת האצה חלקה ושליטה כיווית חלקה. עם כוח חשמלי תהנו מיעילות גבוהה הרבה יותר, ועלויות תחזוקה נמוכות יותר הודות לעיצוב העגלה. העגלה מגיעה עם תא אחסון ידידודתי למפעיל לאחסון כל הפריטים שהוא צריך בזמן העבודה.
 
 

עגלת משטחים חשמלית של מטריאלס ליפט

 
עגלה למשטחים היא כלי שינוע המציע סל פתרונות יישומיים חסכוניים, מתקדמים ואיכותיים. אם אתם מתלבטים בין עגלת משטחים ידנית לעגלת משטחים חשמלית, המאפיין העיקרי של עגלה החשמלית הוא הנוחות: לא עוד סרבול בתנועה, צמצום ביכולת הנגישות אל שטחים קטנים, או פגיעה בבקרה של הנהג. מדובר בכלי בטוח, קל לתפעול ונוח לשימוש; ניתן להשתמש בעגלת משטחים חשמלית לצורך עבודה במעברים צרים, לפריקת משאיות בתוך מסלולים ייעודיים ולבצע משימות פנים-לוגיסטיות בתחומי התעשייה והמסחר.

למידע נוסף ולהזמנות עגלות משטחים חשמליות, חייגו עכשיו 072-3250311 ותיהנו ממגוון פתרונות שינוע

 

מפרט - מפעיל הולך חשמלי

 
מודל יחידת מידה BW23S-7
קיבולת kg 2000
אורך mm 1775
אורך המזלג mm 1200
רוחב mm 775
רדיוס סיבוב mm 1650
בסיס הגלגל mm 1331

 

איך פועלת עגלת משטחים חשמלית?

 
 
מה שמפעיל אותה למעשה היא מערכת הנעה המבוססת על מנוע תלת פאזי. בנוסף, ישנו מצבר קומפקטי המבטיח יעילות וחיסכון באנרגיה. כבר לאחר השימוש הראשון בעגלות משטחים חשמליות ניתן להרגיש את ההבדל. הספק העבודה משתפר, ההוצאות על הדלק יורדות, ואפילו זיהום האוויר בתוך העסק פוחת בצורה משמעותית ואפילו נעלם לחלוטין.

מבחינת היצע, מטריאלס ליפט בע"מ מציעה לכם עגלות משטחים חשמליות וכן עגלות משטחים ידניות ממגוון סוגים, כאשר כל בעל עסק או עובד תעשייה יוכל, ללא כל ספק, לבחור מתוך הקטלוג של החברה את העגלה המתאימה לצרכיו. לצד עגלות בעלות כושר הרמה של 1,400 ק"ג ניתן למצוא עגלות מאסיביות יותר, ביניהן עגלות חשמליות בעלות כושר הרמה של לא פחות מ-3,000 ק"ג.
 
 
 
עגלת משטחים חשמלית
 
 
 
 

ג'ק חשמלי למשטחים – הבחירה הנכונה

 
אין ספק כי ברגע שתכניסו את המוצר למפעל או למחסן שלכם, תשדרגו פלאים את איכות העבודה ואת הקצה שלה. על מנת לעשות את הבחירה הנכונה, הנכם מוזמנים להתייעץ עם המומחים של מטריאלס ליפט בע"מ, ולקבל הצעת מחיר משתלמת ביותר לרכישת עגלת משטחים חשמלית שתתאים בדיוק לצרכים שלכם. קראו את המפרט הטכני של כל עגלה, נצלו את הכלים המתקדמים העומדים לרשות התעשייה, ושפרו את היכולות של העובדים שלכם מבלי לפגוע בסביבה.
 
לקבלת מידע נוסף לגבי כל סוגי המלגזות חייגו 072-3250311