פתרון שינוע לעסקים

 
עסקים בתעשייה הקלה והכבדה זקוקים למגוון של פתרונות שינוע על מנת לעמוד בלוח הזמנים ולייצר תפוקות משביעות רצון. אופי התעשייה המודרנית אינו מאפשר לעסקים לקפוא על השמרים או להתעלם מהיעילות הטכנולוגית של פתרונות מתקדמים.
 
 
בנוסף, רוב הפתרונות הקיימים כיום עולים בקנה אחד עם אופי הפעילות של העסק. פתרונות אלו מיועדים עבור ביצוע של שורת משימות, כגון:

  • סידור סחורה בתוך מפעלים, מחסנים ואולמות תצוגה
  • קבלת והוצאת סחורה מתוך המחסן
  • שינוע ציוד כבד
  • העברת ציוד, סחורות וארגזים תוך שמירה על כללי הבטיחות
 
 
 
פתרונות שינוע לעסקים
 
 
 
 

אילו סוגים של פתרונות זמינים עבור העסקים?

 
 
יש הרבה פתרונות בהם ניתן להשתמש כדי לשנע את הסחורה והציוד. הפתרון הסטנדרטי והפשוט הוא שימוש בעגלת משטחים. עגלה כזו דורשת מעורבות מכאנית והון אנושי, אולם היתרונות שלה הם עלות נמוכה ועמידות לטווח ארוך. אין צורך ברישיון כדי להפעיל עגלת משטחים והיא יעילה עבור סוגים רבים של סחורות וארגזים.

פתרון מתקדם יותר עבור שינוע של הסחורה הוא מלגזה. זהו סוג של רכב משא המשמש בעיקר להעברת, העמסת והובלת מטענים למרחקים קצרים. הרכב כולל זרועות פלדה המוכנסות מתחת למטען והיתרון שלו הוא ביצועים מרשימים גם בתוך מחסנים קצרים או אולמות צפופים. המלגזה נחשבת ציוד הכרחי בתעשייה ובמסחר והיא נפוצה בתפעול השוטף של מפעלי ייצור, סדנאות עבודה ומחסנים.

פתרונות שינוע הם דרך מצוינת לנהל את זרימת המשאבים בין נקודת מוצא לנקודת יעד. לקוחות במגזר העסקי, הפרטי והתעשייתי מנצלים את הפתרונות הללו בדרכים מגוונות ותוך זיהוי היתרונות היחסיים שלהם. העברת מטענים וסחורות במגזר העסקי או בין מדינות מבוססת במידה רבה על השינוע של הסחורות והמטענים. הצורך של העסקים ברור ולכן סביר להניח כי בעתיד ייכנסו לפעולה עוד פתרונות שינוע מיוחדים.