ציוד מלגזות

 
 
 
מטריאלס ליפט בע"מ הינה החברה המובילה בישראל בייבוא ובשיווק של ציוד מלגזות מכל הסוגים ולכל קשת הצרכים. ציוד מלגזות נדרש לחברות ולבתי עסק רבים אשר מחזיקים מלאי של סחורות, מוצרים ופריטים כבדים או גדולים שצריך לשנע, להזיז ולסדר. הדרך הקלה ביותר להרים משטחים המכילים סחורה גדולה או כבדה היא באמצעות מלגזה ולכן השימוש בה נפוץ כל כך.
 
 
 
צג פיקוד ושליטה ראשי למלגזה חשמלית
 
 
 
 

צבא הגנה לישראל הוא אחד הלקוחות העיקריים במדינה העושה שימוש בכלים אלו. כל מערכות האחסון והשינוע של הצבא מאובזרות במגוון רחב מאוד של מלגזות, בגדלים ובסוגים שונים, אשר מקלים על מלאכת השינוע, ההעמסה והפריקה של כלל הציודים הצה"ליים.

בכל הקשור לפתרונות הרמה ושינוע, חשמליים או דיזל, יש לכם על מי לסמוך! חייגו: 072-3250311
 
 

ביצועים מעולים וכוח רב

 
זהו השילוב האידיאלי שמפיקים ממלגזות ההיגש שמשווקת חברת מטריאלס ליפט. מדובר בקולקציית כלים מסיבית וחזקה מאוד, אשר תוכננה כדי לשנע ציוד גם במרחבי עבודה צרים וקטנים. מלגזות אלו ניחנו בכוח רב, והן מסוגלות לבצע תזוזות מיוחדות וביצועים מעולים שמאפשרים שינועים מכל הסוגים. הן מסוגלות להרים ציוד במשקל של 1 - 2.5 טונות בפעם אחת.
 

אספקת ציוד מלגזות יעיל תוך שמירה על נוחות מוקפדת

 
חברת מטריאלס ליפט יודעת שעובד יכול לשהות בתוך רכב עבודה זה שעות רבות. לכן היא מקפידה על ציוד מלגזות בעל רמת נוחות גבוהה, שמאפשר לנהגים ליהנות מתא נהג נוח לעבודה ולשהייה ממושכת, בעל גודל ומרווח מקסימלי ושדה ראייה רחב מאוד.

כמו כן, מקפידה החברה על מנועים בעלי עבודה שקטה, אשר מייצרים מינימום רעש בעת הפריקה או ההעמסה, וכן על מינימום צורך בטיפול במלגזה עצמה. לכן, יידרש הטכנאי רק לגרז את חלקיה ולבצע טיפולים סטנדרטיים בלבד.

אז אם אתם מחפשים ציוד מלגזות מכל הסוגים, פנו עוד היום אל אחד מיועצי חברת מטריאלס ליפט אשר ישמח לתת לכם את הייעוץ הטוב ביותר, כדי שתוכלו להמשיך לעבוד בראש שקט.
 
 
 
ציוד מלגזות משלים